AF164-FR-0751K1L
YAGEO
型号:
AF164-FR-0751K1L
描述:
RES ARRAY 4 RES 51.1K OHM 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series AF164
Power Per Element 62.5mW