Delta Electronics
型号:
AFB0648HH-A
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN AXIAL 60X25.4MM 48VDC WIRE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.1565
$21.1565
10
$20.1932
$201.932
25
$18.2704
$456.76
50
$16.82792
$841.396
100
$15.096925
$1509.6925
250
$13.943036
$3485.759
500
$12.981465
$6490.7325
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | 27.5 CFM (0.770m³/min) |
| Noise | 40.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.080A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 48VDC |
| Voltage Range | 28 ~ 56VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 5000 RPM |
| Mfr | Delta Electronics |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection |
| Width | 25.40mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.294 in H2O (73.2 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 60mm L x 60mm H |
| Weight | 0.176 lb (80.00 g) |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Series | AFB |
| Material - Blade | Plastic |
| Power (Watts) | 3.84 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AFB0648 |