AFD4-040120-15P
L3 Narda-MITEQ
型号:
AFD4-040120-15P
封装:
Module
描述:
IC RF AMP GPS 4GHZ-12GHZ MODULE
用户指南
Current - Supply 250mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFD
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 4GHz ~ 12GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 4GHz ~ 12GHz