Assmann WSW Components
型号:
AFFC-050-10-102-11
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE FFC 10POS 0.50MM 4"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.565
$2.565
10
$2.33035
$23.3035
25
$2.20742
$55.1855
50
$2.15593
$107.7965
100
$2.05333
$205.333
250
$1.796678
$449.1695
500
$1.74534
$872.67
1000
$1.488669
$1488.669
2500
$1.385993
$3464.9825
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | - |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | AFFC-050 |
| Number of Conductors | 10 |