AFFC-100-16-305-11
Assmann WSW Components
型号:
AFFC-100-16-305-11
描述:
FFC CABLE 1.00MM 16 CONDUCTOR 30
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Length 12.0" (304.8mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch 0.039" (1.00mm)