AFFC-100-21-457-11
Assmann WSW Components
型号:
AFFC-100-21-457-11
描述:
FFC CABLE 1.00MM 21 CONDUCTOR 45
用户指南
Series -
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Length 18.0" (457.2mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch 0.039" (1.00mm)