AFFC-100-22-203-11
Assmann WSW Components
型号:
AFFC-100-22-203-11
描述:
FFC CABLE 1.00MM 22 CONDUCTOR 20
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Length 8.000" (203.20mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch 0.039" (1.00mm)