首页 / 射频放大器 / AFS2-00100200-30-23P-4
minImg
AFS2-00100200-30-23P-4
L3 Narda-MITEQ
型号:
AFS2-00100200-30-23P-4
封装:
Module
描述:
IC RF AMP GPS 100MHZ-2GHZ MODULE
用户指南
Current - Supply 200mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFS
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 2GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 2GHz