首页 / 射频放大器 / AFS3-00100400-18-ULN
minImg
AFS3-00100400-18-ULN
L3 Narda-MITEQ
型号:
AFS3-00100400-18-ULN
描述:
IC RF AMP GPS 100MHZ-4GHZ MODULE
用户指南
Current - Supply 150mA
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 4GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 4GHz