首页 / 射频放大器 / AFS3-10701170-15-10P-4
minImg
AFS3-10701170-15-10P-4
L3 Narda-MITEQ
型号:
AFS3-10701170-15-10P-4
封装:
Module
描述:
IC AMP GPS 10.7GHZ-11.7GHZ MOD
用户指南
Current - Supply 100mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFS
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 10.7GHz ~ 11.7GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 10.7GHz ~ 11.7GHz