首页 / 射频放大器 / AFS4-00120025-09-10P-4
minImg
AFS4-00120025-09-10P-4
L3 Narda-MITEQ
型号:
AFS4-00120025-09-10P-4
描述:
IC RF AMP GPS 120MHZ-250MHZ MOD
用户指南
Current - Supply 150mA
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 120MHz ~ 250MHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 120MHz ~ 250MHz