首页 / LCD,OLED,图形 / AFY240320B0-2.4N6NTM-R
minImg
AFY240320B0-2.4N6NTM-R
Orient Display
型号:
AFY240320B0-2.4N6NTM-R
描述:
TFT 2.4" 240320 MCU/RGB+SPI RTP
库存 : 75
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Touchscreen Resistive
Viewing Area 36.72mm W x 48.96mm H
Dot Pixels 240 x 320
Controller Type ILI9341V
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 2.4" (60.96mm)
Series AFY
Display Type TFT - Color
Backlight LED - White
Background Color -
Dot Size -
Mfr Orient Display
Package Box
Interface MCU, RGB, SPI
Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H