Eaton - Electronics Division
型号:
AGC-4-1/2-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 4.5A 250VAC 3AB 3AG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.2205
$3.2205
5
$3.116
$15.58
10
$3.00865
$30.0865
50
$2.36417
$118.2085
100
$1.93439
$193.439
250
$1.88062
$470.155
500
$1.61196
$805.98
1000
$1.504496
$1504.496
5000
$1.3433
$6716.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 4.5 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | AGC |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AGC |