首页 / 未分类1 / AGCR0402-PK-5491FT
minImg
AGCR0402-PK-5491FT
Venkel
型号:
AGCR0402-PK-5491FT
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 5.49 kOhms
Series AGCR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W