Panasonic Electric Works
型号:
AGN200A09Z
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
RELAY TELECOM DPDT 1A 9VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.4365
$4.4365
10
$4.1553
$41.553
25
$3.6936
$92.34
50
$3.50892
$175.446
100
$3.32424
$332.424
250
$2.95488
$738.72
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 125VAC, 110VDC - Max |
| Termination Style | Gull Wing |
| Contact Rating (Current) | 1 A |
| Coil Current | 15.5 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Coil Resistance | 579 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.9 VDC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | Telecom |
| Coil Insulation | - |
| Series | AGN |
| Operate Time | 4 ms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Coil Voltage | 9VDC |
| Contact Material | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Must Operate Voltage | 6.75 VDC |
| Release Time | 4 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | AGN200 |