AHA25AFB-121R
YAGEO
型号:
AHA25AFB-121R
品牌:
YAGEO
描述:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 121 OHM 1
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.587" (14.90mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 121 Ohms
Series AHA
Power (Watts) 25W