AHA50AFB-1K
YAGEO
型号:
AHA50AFB-1K
描述:
RES CHAS MNT 1K OHM 1% 50W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.650" (16.50mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 1 kOhms
Series AHA
Power (Watts) 50W