AHA80AFB-37R4
YAGEO
型号:
AHA80AFB-37R4
描述:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 37.4 OHM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 37.4 Ohms
Series AHA
Power (Watts) 80W