AHCA-25-PCB
Eaton - Electronics Division
型号:
AHCA-25-PCB
描述:
FUSE PCB 6X32MM AUTO 25A
库存 : 90
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Electrical, Industrial
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.0039 Ohms
Approval Agency cURus
Current Rating (Amps) 25A
Fuse Type Cartridge, Ceramic
Breaking Capacity @ Rated Voltage 20kA
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series AHCA
Package / Case Radial Bend Cylinder
Voltage Rating - AC 500 VAC