AHE220PS12
XP Power
型号:
AHE220PS12
品牌:
XP Power
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 180W
库存 : 348
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CB
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 7.76" L x 3.46" W x 1.73" H (197.0mm x 88.0mm x 44.0mm)
Product Status Obsolete
Weight 2.4 lbs (1.1 kg)
Current - Output (Max) 15A
Series AHE220 (220W)
Power (Watts) 180 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Cord Length 37.4" (0.95m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Standard Number 62368-1
Mfr XP Power
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC