Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.779
$0.779
5
$0.7543
$3.7715
10
$0.73055
$7.3055
50
$0.61427
$30.7135
100
$0.50996
$50.996
250
$0.463638
$115.9095
500
$0.394079
$197.0395
1000
$0.347719
$347.719
5000
$0.312949
$1564.745
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Max | 32V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 500 mA |
| Height - Seated (Max) | 0.500" (12.70mm) |
| Approval Agency | - |
| Lead Spacing | 0.199" (5.05mm) |
| Current - Max | 100 A |
| Size / Dimension | 0.291" Dia x 0.130" T (7.40mm x 3.30mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 1.1 Ohms |
| Series | PolySwitch®, AHEF |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 350 mOhms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 1 A |
| Package | Bag |
| Time to Trip | 3 s |