AHV12V4KV2R5MAW
Analog Technologies
型号:
AHV12V4KV2R5MAW
描述:
High Voltage - Non-Isolated
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 0 ~ 4000V
Size / Dimension 4.11" L x 2.36" W x 1.10" H (104.4mm x 59.9mm x 27.9mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 11V
Series -
Power (Watts) -
Type Enclosed
Efficiency 70%