PUI Audio, Inc.
型号:
AI-4033-TWT-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BUZZER PIEZO 12V 40X40MM TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.5525
$7.5525
10
$6.21015
$62.1015
25
$5.7171
$142.9275
50
$5.36047
$268.0235
100
$5.017805
$501.7805
500
$4.640142
$2320.071
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Input Type | DC |
| Height - Seated (Max) | 0.339" (8.60mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.575" L x 1.575" W (40.00mm x 40.00mm) |
| Current - Supply | 8mA |
| Voltage Range | 3 ~ 20V |
| Product Status | Active |
| Ratings | Washable |
| Series | AI |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 95dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 3.3kHz |
| Package | Bulk |
| Port Location | Top |