AI-4228-P-C28-R
PUI Audio, Inc.
型号:
AI-4228-P-C28-R
描述:
BUZZER PIEZO 12V 42.5MM PNL MNT
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 1.299" (33.00mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration -
Termination Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm)
Voltage - Rated 12 V
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.673" Dia (42.50mm)
Current - Supply 10mA
Voltage Range 6 ~ 28V
Product Status Active
Ratings -
Series AI
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Sound Pressure Level (SPL) 88dB @ 12V, 10cm
Technology Piezo
Mfr PUI Audio, Inc.
Operating Mode Single Tone
Frequency 2.8kHz