PUI Audio, Inc.
型号:
AI-4328-P-FP250-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BUZZER PIEZO 220V 42.5MM PNL MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.6435
$20.6435
10
$16.82925
$168.2925
25
$15.43826
$385.9565
50
$14.5844
$729.22
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Input Type | AC, DC |
| Height - Seated (Max) | 1.319" (33.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | 3 PPS |
| Termination | Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) |
| Voltage - Rated | 220 V |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.673" Dia (42.50mm) |
| Current - Supply | 16mA |
| Voltage Range | 60 ~ 250V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | AI |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 91dB @ 220V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | Pulse, Fast |
| Frequency | 2.8kHz |
| Package | Bulk |
| Port Location | Top |