PUI Audio, Inc.
型号:
AI-5025-TF-LW100-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BUZZER PIEZO 15V 50MM FLANGE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.004
$6.004
10
$4.95425
$49.5425
25
$4.56722
$114.1805
50
$4.28659
$214.3295
100
$4.016885
$401.6885
500
$3.556952
$1778.476
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 1.142" (29.00mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 15 V |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Size / Dimension | 1.969" Dia (50.00mm) |
| Current - Supply | 75mA |
| Voltage Range | 8 ~ 16V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | AI |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 117dB @ 15V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.5kHz |
| Package | Box |
| Port Location | Top |