首页 / 振荡器 / AK2PAF1-148.5000T
minImg
AK2PAF1-148.5000T
Abracon LLC
型号:
AK2PAF1-148.5000T
品牌:
Abracon LLC
描述:
XTAL OSC XO 148.5MHZ 3.3V LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ClearClock™ AK2
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 148.5 MHz