AK500/16-OE-5-2
Assmann WSW Components
型号:
AK500/16-OE-5-2
描述:
CORD 16AWG NEMA5-15P - CBL 6.56'
库存 : 1042
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 60°C
1st Connector NEMA 5-15P
Voltage Rating 125V
Color Black
Current Rating (Amps) 13A
2nd Connector Cable
Shielding Shielded
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG