Assmann WSW Components
型号:
AK500-OE-6-3
封装:
-
批次:
-
描述:
CORD 18AWG NEMA5-15P - CBL 9.84'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.8445
$8.8445
10
$7.95625
$79.5625
25
$7.4955
$187.3875
50
$7.30322
$365.161
100
$7.11094
$711.094
250
$6.3422
$1585.55
500
$5.95783
$2978.915
1000
$5.265945
$5265.945
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 60°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | Cable |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Series | - |
| Length | 9.84' (3.00m) |
| Approved Countries | United States |
| Approval Agency Marking | UL |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Style | Male Pins (Blades) to Leads |
| Features | Drain Wire |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Base Product Number | AK500-OE |
| Number of Conductors | 3 |