Essentra Components
型号:
AKKL-10112A-19
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP C-TYPE NATURAL ADHESIVE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.071
$2.071
10
$1.805
$18.05
25
$1.72786
$43.1965
50
$1.68948
$84.474
100
$1.61272
$161.272
250
$1.459162
$364.7905
500
$1.343946
$671.973
1000
$1.151951
$1151.951
2500
$1.075153
$2687.8825
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Locking, Round |
| Series | Richco, KWIK KLIP |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, C-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.500" (63.50mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Flame Retardant |
| Height | 2.000" (50.80mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 1.000" ~ 1.250" (25.40mm ~ 31.75mm) |
| Base Product Number | AKKL |