Amphenol Anytek
型号:
AL2C10PCLD02400G
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.783
$6.783
10
$6.35835
$63.5835
25
$5.65212
$141.303
50
$5.3694
$268.47
100
$5.08687
$508.687
250
$4.521658
$1130.4145
500
$4.239071
$2119.5355
1000
$3.956465
$3956.465
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 50°C |
| Switching Voltage | 277VAC, 28VDC - Max |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Coil Current | 36.9 mA |
| Mounting Type | Socketable |
| Coil Resistance | 650 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | AL |
| Operate Time | 20 ms |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | Lighted Indicator, Mechanical Indicator |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Box |
| Base Product Number | AL2C10 |