首页 / 白色LED照明 / AL3020A-HWR-020MA
minImg
AL3020A-HWR-020MA
Solidlite
型号:
AL3020A-HWR-020MA
品牌:
Solidlite
描述:
3020 20mA Warm White LED
库存 : 9980
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 10
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Viewing Angle 115°
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
CRI (Color Rendering Index) -
Current - Test 20mA
Current - Max 30mA
Lumens/Watt @ Current - Test 62 lm/W
Size / Dimension 0.106" L x 0.079" W (2.70mm x 2.00mm)
Thermal Resistance of Package -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series -
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Mfr Solidlite
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.25V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Strip
Flux @ 25°C, Current - Test 4lm