ALM150PS24C2-8
XP Power
型号:
ALM150PS24C2-8
品牌:
XP Power
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 149W
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial), Medical
Form Desktop (Class II)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CB, CSA, CCC, KC, PSE, RCM, TUV, UL
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 7.32" L x 2.83" W x 1.49" H (185.9mm x 71.9mm x 37.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 6.2A
Series ALM150 (150W)
Power (Watts) 149 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Cord Length 35.4" (0.9m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 24V
Standard Number 60601-1; 60950-1; 62368-1
Mfr XP Power
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC