ALSR0110R00FE12
Vishay Dale
型号:
ALSR0110R00FE12
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 10 OHM 1W 1% AXIAL
库存 : 105
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.406" L (2.79mm x 10.31mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 Ohms
Series ALSR
Power (Watts) 1W