ALSR017K500JE12
Vishay Dale
型号:
ALSR017K500JE12
描述:
RES 7.5K OHM 1W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.406" L (2.79mm x 10.31mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 kOhms
Series ALSR
Power (Watts) 1W