ALSR0356R00JE12
Vishay Dale
型号:
ALSR0356R00JE12
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 56 OHM 3W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 56 Ohms
Series ALSR
Power (Watts) 3W