ALSR051K250JE12
Vishay Dale
型号:
ALSR051K250JE12
描述:
RES 1.25K OHM 5W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.25 kOhms
Series ALSR
Power (Watts) 5W