ALSR1012K00FE12
Vishay Dale
型号:
ALSR1012K00FE12
描述:
RES 12K OHM 7W 1% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.312" Dia x 1.730" L (7.92mm x 43.94mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 12 kOhms
Series ALSR
Power (Watts) 7W