Panasonic Electric Works
型号:
ALZ11B05
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 5V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4415
$2.4415
10
$2.2895
$22.895
25
$2.03528
$50.882
50
$1.93344
$96.672
100
$1.83179
$183.179
250
$1.628224
$407.056
500
$1.52646
$763.23
1000
$1.424696
$1424.696
5000
$1.373814
$6869.07
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 440VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 16 A |
| Coil Current | 80 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 63 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class B |
| Series | ALZ |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Must Operate Voltage | 3.5 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | ALZ11B |