Orient Display
型号:
AM0186R-11
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LCD COG GRAPH 282128 FSTN+ REFL
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 50.00mm W x 23.00mm H |
| Dot Pixels | - |
| Controller Type | ST7687A |
| Display Mode | Reflective |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | Blue |
| Diagonal Screen Size | 2" (50.80mm) |
| Series | - |
| Display Type | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| Backlight | Without Backlight |
| Background Color | Gray |
| Dot Size | 0.15mm W x 0.15mm H |
| Mfr | Orient Display |
| Package | Box |
| Interface | Parallel, SPI |
| Dot Pitch | 0.17mm W x 0.17mm H |