AM1206B1685
Anatech Electronics Inc.
型号:
AM1206B1685
描述:
1206 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
用户指南
Insertion Loss 1.3dB
Size / Dimension 0.512" L x 0.472" W (13.00mm x 12.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.177" (4.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 8-SMD Module
Bandwidth 90 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.206GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm