Anatech Electronics Inc.
型号:
AM120CR255
封装:
-
批次:
-
描述:
120 MHZ CRYSTAL FILTER
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | 9dB |
| Size / Dimension | 1.500" L x 0.750" W (38.10mm x 19.05mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.472" (11.99mm) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Center | 120 MHz |
| Series | - |
| Package / Case | 4-DIP Module |
| Bandwidth | 35 kHz |
| Mfr | Anatech Electronics Inc. |
| Ripple | 1dB |
| Package | Box |
| Impedance | 50 Ohms |