AM1390B1312
Anatech Electronics Inc.
型号:
AM1390B1312
描述:
1390 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
用户指南
Insertion Loss 3dB
Size / Dimension 0.717" L x 0.551" W (18.20mm x 14.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.209" (5.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 10-SMD Module
Bandwidth 50 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.39GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm