首页 / 单片晶体 / AM164.325CR336
minImg
AM164.325CR336
Anatech Electronics Inc.
型号:
AM164.325CR336
描述:
164.3250 MHZ CRYSTAL BAND PASS F
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Insertion Loss 8dB
Size / Dimension 2.390" L x 1.000" W (60.71mm x 25.40mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
Frequency - Center 164.325 MHz
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 3.15 kHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 2dB
Package Box
Impedance 50 Ohms