AM2240B1412
Anatech Electronics Inc.
型号:
AM2240B1412
描述:
2240 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
用户指南
Insertion Loss 3dB
Size / Dimension 1.039" L x 0.551" W (26.40mm x 14.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.195" (4.95mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 16-SMD Module
Bandwidth 30 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 2.24GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm