AM462S150
Anatech Electronics Inc.
型号:
AM462S150
描述:
462 MHz Saw Filter
库存 : 142
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 5
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Insertion Loss 2dB
Applications Cellular, CDMA
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Frequency - Center 462.4MHz
Series -
Package / Case 6-SMD, No Lead
Bandwidth 4.8MHz