Anatech Electronics Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
5
$46.74
$233.7
10
$46.075
$460.75
25
$43.795
$1094.875
50
$42.75
$2137.5
100
$39.9
$3990
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 2dB |
| Applications | Cellular, CDMA |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Frequency - Center | 462.4MHz |
| Series | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Bandwidth | 4.8MHz |
| Mfr | Anatech Electronics Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |