AM520B1554
Anatech Electronics Inc.
型号:
AM520B1554
描述:
520 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 2dB
Size / Dimension 1.024" L x 0.945" W (26.00mm x 24.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.283" (7.20mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 12-SMD Module
Bandwidth 25 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 520MHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm