AM707-742-781TR331
Anatech Electronics Inc.
型号:
AM707-742-781TR331
描述:
707 / 742 / 781 MHZ CERAMIC TRIP
用户指南
Series -
Type Triplexer
Frequency Bands (Low / High) 698MHz ~ 716MHz / 776MHz ~ 787MHz