AME25-3.3SVZ-STD
aimtec
型号:
AME25-3.3SVZ-STD
描述:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 3.3V 14W
Product Status Active
Current - Output (Max) 4.1A
AC Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Efficiency 74%
Mfr aimtec
Features Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Input Type AC
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency cURus
Voltage - Output 1 3.3V
Size / Dimension 3.78" L x 2.13" W x 1.44" H (96.0mm x 54.1mm x 36.6mm)
Number of Outputs 1
Series AME25-VZ (25W)
Power (Watts) 14W