首页 / AC DC 转换器 / AME25-9S277VZ-STD
minImg
AME25-9S277VZ-STD
aimtec
型号:
AME25-9S277VZ-STD
描述:
AC/DC CONVERTER 9V 23W
Product Status Active
Efficiency 80%
Mfr aimtec
Features DC Input Capable, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency cURus
Voltage - Output 1 9V
Mounting Type DIN Rail
Size / Dimension 3.78" L x 2.13" W x 1.40" H (96.0mm x 54.1mm x 35.6mm)
Number of Outputs 1
Series AME25-277VZ
Current - Output 1 2.5 A
Power (Watts) 23W